Battlefield V sistem gereksinimleri yüksek düzeyde performans veren donanımları kapsıyor. Oyun harika grafiklere sahip şekilde çıkış yapmak için hazırlıklarına devam ediyor. Çok ayrıntılı bir yapıya sahip olacak ve harika grafikleri var, bu yüzden sistemi zorlan yapıda olduğunu söyleyebiliriz.

Önceki versiyonunda gibi ülkelerin hikayeleri olacak ve böylelikle sadece online kısmına takılı kalmayacağız. Bunun yanında farklı savaş modları geleceği haberler arasında sıralanıyor. Oyunun çok iyi olacağının sözünü veren yapımcılar bakalım yeni oynanış tarzı ile sevenlerini mutlu edebilecek mi?

Ne yazık ki pek çok oyuncu, Battlefield 5 oyununu tam manası yani grafik ayarlarını yüksek tutarak oynayamayacak. Yukarıdaki saydığımız güzel özelliklerin olması, yüksek seviye sistem gerektirmesine sebep oluyor ve bu gayet doğal.

Önerilen listede Core i5-8500 6-Core gibi harika performans veren yüksek seviye işlemci ve GTX 1060 ekran kartı görüyoruz. Ayrıca RAM seviyesi listedeki gibi 8 GB değil, bu sistemi en az 16 GB RAM beslemelidir, bu şekilde tam performans elde edebiliriz.

Kısacası, orta seviye sistem ile oynanabilir, fakat ayarları yüksek tutmak isteyen oyuncular aynı şekilde yüksek seviye sisteme sahip olmaları gerekiyor.

Battlefield V Sistem Gereksinimleri
MİNİMUM:
İşlemci  Core i5-6600K 3.5GHz – FX-6350
Bellek  4 GB RAM
Ekran Kartı  GeForce GTX 660 – Radeon HD 7850
DirectX  DX 11
İşletim Sistemi  Win 7 64
Depolama  50 GB kullanılabilir alan
ÖNERİLEN:
İşlemci  Core i5-8500 6-Core 3.0GHz – Ryzen R5 1600
Bellek  8 GB RAM
Ekran Kartı  GeForce GTX 1060 – Radeon RX 580 8GB
DirectX  DX 11
İşletim Sistemi  Win 7 64
Depolama  50 GB kullanılabilir alan

Bu Oyun Hakkında Yorumun Nedir?

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yukarıdaki alanları doldurarak, sisteminizi paylaşabilir veya normal yorum yapabilirsiniz.