Battle Princess Madelyn sistem gereksinimleri resmi olarak açıklandı! Pek çok kullanıcı rahatlıkla oynayabilecek ve bu yüzden geniş kitleye hitap ettiğini söyleyebiliriz. Yayınlanan bilgileri incelemeye başlayalım.

DX 9 desteklediğinden dolayı eski ekran kartları sorunsuz olarak çalıştıracaktır, yanı şekilde yeni nesil kartlara da uyum sağlıyor.

Burada ilgimi çeken önerilen listede DX 11 desteklemesi, yan istediğimiz zaman ayarlarda bu sürümü seçebiliyoruz sanırım, eğer durum buysa daha güzel grafik ve renkli yapı ile oynanabilir, elbette bu ayarı donanımlarınız yeterli ise aktif etmelisiniz.

Unutmayınız, düşük seviye oyunu olabilir ama minimum Windows 7 işletim sisteminde çalışmaktadır. Bu konuda ayrıca uyarmak istedim çünkü pek çok kullanıcı XP ve Vista gibi eski sürümleri kullanmakta, bu tip temel özelliklere sahip olduğunuzdan emin olun.

Ağırlıklı olarak işlemciye yük bindiriyor. Zaten aşağıdaki listeye baktığımız zaman bunu direkt olarak anlıyoruz. Kısacası, 1 GB ekran kartına ve aşağıdaki önerilen değere yakın işlemciye sahipseniz iyi bir deneyim yakalayabilirsiniz.

Battle Princess Madelyn Sistem Gereksinimleri
MİNİMUM:
İşlemci  Intel Core 2 Duo 2.8ghz or higher
Bellek  4 GB RAM
Ekran Kartı  NVIDIA or AMD with 1GB VRAM
DirectX  Version 9.0c
İşletim Sistemi  Windows 7
Depolama  1 GB kullanılabilir alan
ÖNERİLEN:
İşlemci  Intel i5 Sandy Bridge
Bellek  8 GB RAM
Ekran Kartı  NVIDIA or AMD with 2GB VRAM
DirectX  Version 11
İşletim Sistemi  Windows 10 64 bit
Depolama  2 GB kullanılabilir alan

Bu Oyun Hakkında Yorumun Nedir?

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yukarıdaki alanları doldurarak, sisteminizi paylaşabilir veya normal yorum yapabilirsiniz.