Bacon Man An Adventure sistem gereksinimleri açıklandı! Birkaç gün sonra Steam üzerinden satışa sunulacak olan oyun, platform üzerinde bize güzel bir aksiyon deneyimi sunuyor. Özellikle renkli kaliteli grafikleri ve oynanış tarzı, pek çok oyuncunun ilgisini çekecek cinsten.

Oynaması basit fakat bölümleri geçmesi zor olan bir oyun diyebiliriz. İzlediğim ve incelediğim kadarıyla grafik seviyesi oldukça iyi, özellikle renklendirmeleri harika. Eğer oynanış tarzında da bir sorun yok ise, pek çok oyuncu memnun kalacaktır. Bakalım düşük seviye sistemler oynayabilecek mi?

Gereksinimleri incelediğimiz zaman minimum 4 GB RAM ve hatırı sayılır GTX 470 ekran kartını görüyoruz. Bu pek çok düşük seviye sistemde bulunmamaktadır ve bazılarında da daha iyisi bulunmakta. Bunun sorumlusu, tabi ki bilgisi olmayan kullanıcılara satmayı hedefleyen büyük firmalar.

Eğer sisteminiz aşağıdaki minimum gereksinimlerden daha düşük ise, satın almanızı önermiyoruz. Çünkü, oyunun renkli ve ayrıntılı grafikleri mevcut ve 9 GB boyutunda. Ayrıca en düşük DX 11 desteği istiyor.

Bacon Man An Adventure Sistem Gereksinimleri
MİNİMUM:
İşlemci  2.0+ GHz multi-core processor
Bellek  4 GB RAM
Ekran Kartı  NVIDIA GeForce 470 GTX or AMD Radeon 6870 HD
DirectX  Version 11
İşletim Sistemi  Windows 7 64-bit
Depolama  9 GB kullanılabilir alan
ÖNERİLEN:
İşlemci  2.0+ GHz multi-core processor
Bellek  4 GB RAM
Ekran Kartı  NVIDIA GeForce 670 GTX or AMD Radeon 7950 HD
DirectX  Version 11
İşletim Sistemi  Windows 10 64-bit
Depolama  9 GB kullanılabilir alan

Bu Oyun Hakkında Yorumun Nedir?

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yukarıdaki alanları doldurarak, sisteminizi paylaşabilir veya normal yorum yapabilirsiniz.