Attack on Titan 2 sistem gereksinimleri resmen açıklandı! Oyunun kaç GB olduğunu ve gerektirdiği sistem seviyesini inceleyelim.

Pek çok oyuncu bu oyunu bekliyordu, çünkü animesini izlemiş büyük bir kitle ve ilk oyununu beğenmiş kitle mevcut. Gene grafik olarak da çok hoş duruyor, aksiyon kısmı yani oynanış tarzı iyi ise, pek çok oyuncunun beğeneceğini düşünüyorum.

Genel grafik yapısı oldukça renkli ve görüş ekranında birçok özellik aynı anda çalışmaktadır. Hal böyle olunca, donanım gereksinimleri biraz yükseldi. Artık yeni çıkan oyunlara göre aşağıdaki listelenen özellikler gayet normal.

Çünkü, yeni nesil oyun demek daha iyi grafikli, ayrıntılı ve oynanış deneyiminin iyi olması demek. Tüm bu özellikler, ihtiyaç duyulan donanım seviyesini arttırıyor.

30 GB boyutu ve minimum DX 11 desteği istemesi ile, düşük seviye sistemlerde oynanmaz bir hale geliyor. Boyutu söylememin nedeni, ayrıntı bir yapıya sahip olduğunu belirtmek için. Kısacası, minimum gereksinimlerden daha iyi bir sisteme sahip değilseniz, oyunu satın almanızı önermiyoruz.

Eğer iyi bir işlemciye ve orta seviye ekran kartına (GTX 960) sahipseniz, oyunu rahat bir şekilde oynayabilirsiniz. Oyunun grafikleri gayet hoş fakat seviyesi çok yüksek sayılmaz, ortanın biraz üstü diyebiliriz.

Attack on Titan 2 Sistem Gereksinimleri
MİNİMUM:
İşlemci  Core I5 2400 or over
Bellek  6 GB RAM
Ekran Kartı  NVIDIA GeForce GTX 660 VRAM 1GB
DirectX  Version 11
İşletim Sistemi  Win 7/8.1/10 64bit
Depolama  30 GB kullanılabilir alan
ÖNERİLEN:
İşlemci  Core i7 3770 or over
Bellek  8 GB RAM
Ekran Kartı  NVIDIA GeForce GTX 960 VRAM 2GB
DirectX Version 11 
İşletim Sistemi  Win 7/8.1/10 64bit
Depolama  30 GB kullanılabilir alan

Bu Oyun Hakkında Yorumun Nedir?

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yukarıdaki alanları doldurarak, sisteminizi paylaşabilir veya normal yorum yapabilirsiniz.