ARK Park sistem gereksinimleri açıklandı! Oyunun kaç GB olduğunu ve gerektirdiği sistem donanımlarını incelemeye başlayalım.

Harika grafiklere ve renklere sahip olan oyun, önümüzdeki hafta çıkış yapmayı planlıyor. Grafikleri kadar, istediği yüksek seviye gereksinimleri de çok konuşuldu. İncelediğimiz zaman anlıyoruz ki, pek çok az kişi rahatça oynayabilecek.

Yeni çıkan oyunlar, genel olarak iyi grafikte ve yüksek sistem özellikleri gerektirse de, direkt olarak minimum gereksinimde 16 GB RAM ihtiyacı duymuyordu. Bu bir VR oyunu olsa dahi. Oyunun grafikleri gerçekten üst seviye, birde VR teknolojisinin yükü binince, maksimum sistem gereksinimi ortaya çıkıyor.

Geliştirici Notu: Oyun VR için optimize edilmiştir, bu yüzden sistem gereksinimleri ortalamadan daha yüksektir. Oyun VR olmadan oynanabilirse, daha düşük performans da yeterli olabilir.

Düşük seviye ve orta seviye sistemler, bu oyunu oynayamaz. VR teknolojisini kaldırarak, rahat bir oyun deneyimi yaşayabilmeniz için yüksek seviye sistem gerekmekte. Eğer sisteminiz, önerilen gereksinimlerden çok daha düşük ise, kesinlikle satın almamalısınız.

ARK Park Sistem Gereksinimleri
MİNİMUM:
İşlemci  Intel® Core™ I5-4690K
Bellek  16 GB RAM
Ekran Kartı  GeForce® GTX 970 / AMD equivalent
DirectX  DX 11
İşletim Sistemi  Windows 7 SP1, Windows 8.1 or later, Windows 10
Depolama  30 GB kullanılabilir alan
ÖNERİLEN:
İşlemci  Intel® i7-5960X
Bellek  16 GB RAM
Ekran Kartı  GeForce® GTX 1080 / AMD equivalent
DirectX  DX 11
İşletim Sistemi  Windows 7 SP1, Windows 8.1 or later, Windows 10
Depolama  30 GB kullanılabilir alan

Bu Oyun Hakkında Yorumun Nedir?

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yukarıdaki alanları doldurarak, sisteminizi paylaşabilir veya normal yorum yapabilirsiniz.