Apocalipsis sistem gereksinimleri açıklandı! Pek çok platformda belirli seviye başarı sağlayan ve dün itibari ile Steam üzerinde satışa sunulan oyun düşük gereksinimleri ve epik yapısı ile oyuncuların ilgisini çekiyor. Hadi gereksinimleri hakkında detaylıca konuşalım.

Araştırdığım kadarıyla oyunun ismi İspanyolca kökenli kelime ve Vahiy anlamına gelmektedir. Bu da, oyunun tarzı hakkında bize pek çok fikir veriyor. Bunun üzerine, incelemeler okudum ve biraz olumsuz yorumlar ile karşılaştım.

Eğer, bu oyunu oynamaya karar verdiyseniz, dini düşüncelerinizi bir kenara bırakmalı ve sadece oyun gözü ile bakmalısınız. Çünkü, oyunun her alanın kendi tarzına göre seslendirme, işaretler, hikayesi ve olay döngüsü bulunmakta. Okuduğum incelemeler bunu gösterdiği için ayrıca bu konu hakkında konuşmak istedim.

Aslında konusu oldukça basit, yaratıkların nereden geldiğini ve dünyanın sonunun nasıl olacağı hakkında bir döngü mevcut. Fakat, bu hikayeyi anlatırken oldukça fazla işaretler kullanmış. Örneğin, gülen şeytan, yıldız ve farklı yazılar.

Apocalipsis oyununun grafik kalitesi iyi seviyede, fakat küçük sahneler halinde ilerlemektedir. Yani akıcı bir grafik yerine, bölük sahneler ve resimler kullanılmış. Bu da, gereksinimleri bir hayli indirmişe benziyor.

Aşağıdaki gereksinimleri incelediğimiz zaman, düşük seviye sistemlerin oyunu belirli seviyede oynayabileceğini görüyoruz. Pek çok düşük sistemde 2 GB RAM, 512 MB ekran kartı ve 2.66 GHz işlemci seviyesi bulunmaktadır.

Oyunu satın almadan önce, kendi özellikleriniz ile bir karşılaştırma yapın ve bu özelliklerden düşük ise, satın almanızı önermiyoruz.

Orta seviye sisteme sahip oyuncular, oyunu rahat bir şekilde oynayabilirler. Oyunun önerilen gereksinimleri dahi, orta seviyede değil. Bu yüzden, bir sorun çıkacağını sanmıyorum.

Apocalipsis Sistem Gereksinimleri
MİNİMUM:
İşlemci  2.66 GHZ DUAL CORE, INTEL® CORE 2 Duo
Bellek  2 GB RAM
Ekran Kartı  NVIDIA GeForce 8600GT – ATI Radeon HD 3850 512 MB
DirectX  Version 9.0c
İşletim Sistemi  Windows 7 SP1/8.1/10
Depolama  2 GB kullanılabilir alan
ÖNERİLEN:
İşlemci  3.1 GHZ DUAL-CORE, INTEL® CORE I3
Bellek  4 GB RAM
Ekran Kartı  NVIDIA GeForce GTX 550 Ti-AMD Radeon HD 5850 1 GB
DirectX  Version 9.0c
İşletim Sistemi  Windows 7 SP1/8.1/10
Depolama  2 GB kullanılabilir alan

Bu Oyun Hakkında Yorumun Nedir?

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yukarıdaki alanları doldurarak, sisteminizi paylaşabilir veya normal yorum yapabilirsiniz.