Apex Construct sistem gereksinimleri ile karşınızdayız. Gayet iyi seviyede grafiklere sahip olan ve pek çok oyuncu tarafından beklenen oyun, önümüzdeki hafta çıkış yapmayı planlıyor. İstediği donanım gereksinimleri nedeniyle, pek çok oyuncu rahat bir oyun deneyimi yaşayamayacak gibi.

Temelinde aksiyon ve macera olan oyun, akıcı bir oyun deneyimi gerektiriyor. Bu pek çok oyun için geçerli olsa da, özellikle de aksiyon oyunları için akıcı oyun deneyimi çok önemli. Fakat, istediği gereksinimlerden dolayı, orta seviye sistemler ayarları belli seviye düşürmek zorunda kalacaklar. Çünkü, VR teknolojisi için çıkarılmış oyunlar, yüksek seviye sistemlerde rahat çalışabilmektedir.

Bilgi: Oyun VR için optimize edilmiştir, bu yüzden sistem gereksinimleri ortalamadan daha yüksektir. Oyun VR olmadan oynanabilirse, daha düşük performans da yeterli olabilir.

Resmi olarak sadece minimum gereksinimler paylaşıldı. Bu fikir sahibi olmamız için yeterli.

Oyunun ayrıntı seviyesi düşük, fakat grafikleri ve ışıklandırmaları gayet iyi seviyede. Bu yüzden, düşük seviye sistemler bu oyunu oynayamazlar. Zaten en az DX 11 desteği istiyor ve VR teknolojisi için çıkarılmış bir oyun.Sonuç olarak, düşük seviye sisteme sahip oyuncuların, bu oyunu satın almasını önermiyoruz.

VR teknolojisi için yapılan oyunlar, yüksek seviye sistemlerde oynanmalıdır. Minimum gereksinimlerde dahi GTX 970 ekran kartını görmekteyiz, bu ekran kartı benchmark testlerinde 9.7/10 skorunu elde etti, sonuç olarak rahat bir oyun deneyimi için daha yüksek sisteme ihtiyaç var.

Apex Construct Sistem Gereksinimleri
MİNİMUM:
İşlemci  Intel Core i5 4590 or greater
Bellek  8 GB RAM
Ekran Kartı  GeForce GTX 970 – AMD Radeon R9 290
DirectX  Version 11
İşletim Sistemi  Windows 7 SP1 or newer, 64-bit
Depolama  5 GB kullanılabilir alan

Bu Oyun Hakkında Yorumun Nedir?

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yukarıdaki alanları doldurarak, sisteminizi paylaşabilir veya normal yorum yapabilirsiniz.