Agony sistem gereksinimleri  resmi olarak açıklandı! Pek çok oyuncu tarafından bekleniliyor, önümüzdeki günlerde çıkış yapmak için hazırlık yapıyor. Harika grafiklerinin yanı sıra oyunculara korku, gerilim, aksiyon ve macera deneyimini bir arada yaşatmak istiyor, bakalım oynanış tarzı nasıl olacak.

Genel grafik seviyesini rahatlıkla yüksek diyebiliriz. Gerçek grafik ayarları ile oynamak için yüksek seviye sisteme sahip olmak gerekiyor. 17 GB boyutu ile gayet ayrıntılı bir yapıya sahip. Oyun içerisinde, özellikle renkler ve efektler çok zorlayacak gibi.

Her an bir yanma veya patlama efekti ile karşılaşıyoruz, bu efektlerde kaliteli olunca sistem donanım ihtiyacı yükseliyor. Eğer iyi bir şekilde optimize edilmişse, orta seviye sisteme sahip oyuncularda oynayabilirler.

Gereksinimleri incelediğimiz zaman minimum 8 GB RAM ve DX 11 desteği görüyoruz. Bu düşük seviye sistemlerde bulunmayan özellikler, olsa zaten orta seviyeye adım atmış olurdu. Bu yüzden, düşük sisteme sahip oyuncuların oyunu satın almasını önermiyoruz. Orta seviye sistemler, minimum gereksinimlerden daha iyi bir donanımlara sahip ise, oyunu oynayabilirler.

Önerilen gereksinimlerde Intel Core i5-8400 işlemcisini görüyoruz, bu işlemci GD benchmark testlerinde 9.4/10 skoru elde etmiş.

Kısacası yüksek seviye bir işlemci diyebiliriz. Zaten, önerilen gereksinimlerde listelenen diğer özelliklere tanıyorsunuz bir hayli sağlam donanımlar. Sonuç olarak, iyi bir oyun deneyimi için yüksek seviye sisteme sahip olmalısınız.

Agony Sistem Gereksinimleri
MİNİMUM:
İşlemci  Intel Core i3 3.2 GHz, AMD Phenom II X4 955 3.2 GHz
Bellek  8 GB RAM
Ekran Kartı  Radeon R9 280 or Nvidia GeForce GTX 660
DirectX  Version 11
İşletim Sistemi  Windows 7 / 8 / 10, 64-bit
Depolama  17 GB kullanılabilir alan
ÖNERİLEN:
İşlemci  Intel Core i5-8400, AMD Ryzen 5 1600
Bellek  16 GB RAM
Ekran Kartı  Radeon RX 580 ya da Nvidia GeForce GTX 1060 6GB
DirectX  Version 11
İşletim Sistemi  Windows 7 / 8 / 10, 64-bit
Depolama  17 GB kullanılabilir alan

Bu Oyun Hakkında Yorumun Nedir?

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yukarıdaki alanları doldurarak, sisteminizi paylaşabilir veya normal yorum yapabilirsiniz.