5 Minutes Rage sistem gereksinimleri ile karşınızdayız. 2 Mart tarihinde oyuncular ile buluşan oyun, aksiyon dolu bir deneyim sunuyor. Grafikleri düşük seviyede olmasından dolayı gayet düşük gereksinimler mevcut. Bu da, pek çok düşük seviye sisteme sahip oyuncunun ilgisini çekti.

1 VS 1 ve 2 VS 2 gibi modları ile, takım savaşı yapma imkanı tanıyor. Aşağıdaki videoda da izleyeceğiniz üzere, direkt olarak aksiyon odaklı bir oyun.

Oynanış tarzı gayet iyi seviyede ve grafikleri renkli, belirli bir kalitede diyebiliriz. Eğer sisteminiz düşük ve aksiyon odaklı bir oyun arıyorsanız, bu oyunu deneyebilirsiniz.

Aşağıdaki gereksinimleri incelediğimiz zaman, düşük seviye sisteme sahip oyuncuların oyunu oynayabileceğini görüyoruz. Burada dikkat etmemiz gereken özellik 4 GB RAM ve belirli bir seviye ekran kartı, 7300 GT gibi.

Eğer, sisteminiz bu özelliklerden daha düşük ise, oyunu satın almanızı önermiyoruz. Çünkü, bunlar minimum gereksinimler. Orta seviye sistemler oyunu rahat bir şekilde oynayabilirler, tabi ki ayarları sistem seviyemize göre dengelemeliyiz.

5 Minutes Rage Sistem Gereksinimleri
MİNİMUM:
İşlemci  2.0+ GHz dual core processor
Bellek  4 GB RAM
Ekran Kartı  GeForce 7300 GT
DirectX  Version 11
İşletim Sistemi  Windows 7 / 8 / 10
Depolama  1 GB kullanılabilir alan
ÖNERİLEN:
İşlemci  2.4+ GHz quad core processor
Bellek  4 GB RAM
Ekran Kartı  GeForce 260 GTX
DirectX  Version 11
İşletim Sistemi  Windows 7 / 8 / 10
Depolama  1 GB kullanılabilir alan

Bu Oyun Hakkında Yorumun Nedir?

Lütfen yorumunuzu yazınız
Lütfen isminizi buraya giriniz

Yukarıdaki alanları doldurarak, sisteminizi paylaşabilir veya normal yorum yapabilirsiniz.